Tvorba WWW stránek

Webové stránky, které Vám zajistí úspěch!

tvorba_wwwPotřebujete webové stránky, eshop nebo jakoukoliv jinou webovou aplikaci? Pro nás není nic problém, vytvoříme Vám profesionální web nebo eshop přesně podle Vašeho přání. Zaregistrujeme Vám doménu a zajistíme kvalitní hosting a to všechno za velice příznivé ceny.

Tvoříme webové stránky na míru podle Vašeho přání. Stránky mohou běžet na redakčním systému WordPress, vlastním redakčním systému námi postaveném na míru nebo na čistém HTML. Také nabízíme tvorbu eshopu na míru na systému Prestashop nebo jiném. Nainstalujeme a nastavíme celý eshop včetně všech požadovaných modulů (PPL, Zásilkovna, Heureka a další..) na Vaše přání.

Jak to probíhá?

Zadání zakázky

Řeknete nám Vaše zadání a přání, předložíte nám podklady a společně se domluvíme na možnostech a postupu tvorby.

Realizace zakázky

Náš tým převezme Vaši zakázku do vlastních rukou a zrealizuje jí podle svého nejlepšího svědomí. Samozřejmě se s Vámi budeme v průběhu realizace radit a o všem důležitém Vás informovat.

Schválení a dokončení

Zašleme Vám náhled hotové zakázky a po obdržení Vašich připomínek upravíme a doděláme věci, které si budete přát.

Předání hotové zakázky

Pokud hotovou zakázku schválíte, zašleme Vám fakturu a předáme Vám hotovou zakázku včetně všech potřebných souborů, dokumentů a samozřejmě včetně přehledné dokumentace.

Máte zájem o naše služby?

 

SEO

Vaše webové stránky vybavíme kvalitním SEO balíčkem, aby jste byli všude vidět. Uděláme optimalizaci pro webové vyhledávače jako jsou google.cz a seznam.cz a zajistíme, aby jste byli na nejvyšších příčkách vyhledávání. Pokud si budete přát, napojíme Vaše stránky na náš analytický systém, kde budete moci sledovat návštěvnost a spoustu dalších údajů o využívání Vašich webových stránek.

 

Responzivita

Vaše webové stránky nakódujeme tak, aby se daly přehledně používat nejen pro uživatele PC, ale i pro mobily, tablety a další dotyková zařízení nebo pro zařízení s malým displejem. Dosáhneme toho tak, že se web bude přizpůsobovat aktuálnímu rozlišení, na kterém jej bude uživatel otevírat. Další možností je vytvořit pro mobilní zařízení zcela oddělený web.

 

Bezpečnost

Než Vám předáme hotovou zakázku tak Vaše webové stránky otestujeme před zranitelností a napadením. Pokud najdeme v průběhu testování jakoukoliv bezpečnostní či jinou chybu, neprodleně jí opravíme.

 

Bezstarostně

S námi se nemusíte o nic starat, zajistíme Vám veškeré služby od zakoupení domény, webhosting, až po kompletní správu celé IT infrastruktury. Váš webhosting s doménou budeme po celou dobu běhu udržovat v dobré kondici a o všem důležitém Vás budeme informovat. Když budete cokoliv potřebovat, stačí se obrátit na nás, vždycky Vám rádi pomůžeme.