Webový hosting

Vaše webové prezentace a eshopy umístíme na naše servery za velice přijatelné ceny. Náš webový hosting obsahuje subdomény, emailové schránky, aliasy, FTP účty a spoustu dalšího.
Informace pro uživatele již využívající náš webhosting

 

Bezpečnost

Na našem webhostingu se nemusíte bát, že Vás někdo “hackne”. Ke každému webhostingu dostanete zdarma SSL certifikát od společnosti Let’s Encrypt a každou Vaši doménu zabezpečíme pomocí technologie DNSSEC. Programovací jazyk PHP máme nastavený pro nejvyšší bezpečnost, takže se nemůže stát, že by se někdo dostal k Vašim datům bez příslušného oprávnění. O Vaše data se také nemusíte bát, každý web je zálohován jednou za 7 dní a zálohy jsou dohledatelné 14 dní zpět. Pokud na webu něco pokazíte, není tedy problém jej obnovit z poslední zálohy. Všechna data jsou uložená na kvalitních fyzických discích WD Red od společnosti Western Digital. Tyto disky jsou v raidu 1 a v raidu 5.

 

Rychlost

Na našem webhostingu se nemusíte bát, že by Vaše webové stránky běžely pomalu, dlouho se načítaly nebo měly nedostatek výpočetního výkonu. Vše je nastavené tak, aby Vaše webové stránky fungovaly svižně i při nejvyšší návštěvnosti nebo při náročných výpočetních úkonech. Nastavení programovacího jazyka PHP je plně přizpůsobeno pro běh redakčních a obchodních systémů jako je např.: WordPress, Durpal, Joomla, Prestashop, OpenCart nebo phpBB. Veškeré parametry je navíc možné individuálně navýšit.

 

Snadná administrace

S naší webovou administrací nebudete mít problém cokoliv najít a přenastavit. Máme velice rozsáhlou a přehlednou webovou administraci pro spravování Vašeho webhostingu. Můžete v ní vytvářet např.: subdomény, FTP účty, databáze, emailové schránky a spoustu dalšího. V administraci si můžete např. vygenerovat vlastní SSL certifikáty pro Vaše webové stránky nebo nastavit validní SSL certifikát Let’s Encrypt zdarma. Zároveň s administrací máte přístupy do webmailu, což je webový klient pro Vaše emailové schránky a do aplikace phpMyAdmin, která slouží k procházení a úpravám Vašich databází.

Informace pro uživatele již využívající náš webhosting

Zákaznická administrace

V zákaznické administraci naleznete přehled a správu vašich služeb, včetně podpory a fakturace.

Pro otevření klikněte zde

Webadmin

Ve webadminu najdete kompletní správu Vašeho webhostingu včetně změny hesel například k mailům, nebo změny velikosti Vaší schránky.

Pro otevření klikněte zde

Webmail

Pomocí webmailu si můžete prohlížet a posílat Vaše maily. Stačí si vybrat vyhovující emailový klient a přihlásit se.

Pro otevření klikněte zde

Znalostní báze

Nevíte si rady, jak nastavit Vašeho mailového klienta na naše servery? Toto a mnoho dalšího naleznete v naší znalostní bázi.

Pro otevření klikněte zde